Podstawy
??? Quizy ???
Zakup programu
Przedszkola, szkoły
Pomoc
Kontakt z nami

Oferta współpracy

Certyfikat

Użytkownicy programu

Nowości:
Nowa (2.0) wersja programu POLHACCP.

Przetesowana na wszystkich 32 bitowych systemach Windows.

Licencjonowani Użytkownicy będą mogli uaktualniać program poprzez Internet.

Promocyjna cena !

Zakup programu POLHACCP 2

Przeglądy obiektów budowlanych - także dla potrzeb HACCP
Najczęściej zadawane pytania
 

Minimalne wymagania sprzętowe.
P:
Jakie są minimalne wymagania sprzętowe dla programu POLHACCP ?
O:
Procesor: Pentium 133MHz, pamięć RAM: 32MB, wolne miejsce na dysku twardym: 40MB, rozdzielczość ekranu: 800x600, drukarka czarno-biała: laserowa lub atramentowa, dostęp do Internetu. Komputer powinien być wyposażony w dowolny, 32 bitowy system operacyjny Windows: 95, 98, 2000, NT, XP. Program HACCP wykorzystuje także możliwości Internet Explorer - w wersji, co najmniej, 4.0.

Realizacja zamówienia.
P:
W jakim czasie jest realizowane zamówienie zakupu programu ?
O:
Realizacja zamówienia odbywa się w dniu otrzymania tegoż zamówienia - jeśli wpłynęło przed godz. 15.00, lub następnego dnia - jeśli wpłynęło po godz. 15.00. Program będzie przesłany za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą.

POLHACCP to polski program.
P:
Czy POLHACCP jest w pełni "polskim programem" - w tym sensie, że posiada cały interfejs obsługi w języku polskim ?
O:
Program POLHACCP został napisany w Polsce, w polskiej wersji językowej, posiada dokumentację instalacyjną, komendy i instrukcję obsługi w języku polskim.

Uaktualnianie programu POLHACCP.
P:
Z materiałów informacyjnych dowiedziałam się, że 4 tygodniowy kurs edukacyjny, który wchodzi w skład programu POLHACCP, jest zawsze aktualny. Jak ta reguła jest realizowana w praktyce ?
O:
Na bieżąco śledzimy zmiany przepisów polskich i unijnych, dotyczące zagadnień HACCP, sprawdzamy także orzeczenia sądów. Jeśli wprowadzono zmiany, natychmiast uaktualniamy program we wszystkich zakresach, których zmiany dotyczą. Nowa wersja programu jest dostępna dla licencjonowanego Użytkownika poprzez łącza Internetu - należy połączyć się z Internetem, a następnie nacisnąć na przycisk "Uaktualnienia programu".

Bezpłatny dostęp do nowych wersji poprzez Internet.
P:
Czy za dostęp do nowych wersji programu za pośrednictwem Internetu trzeba wnosić oddzielną opłatę ?
O:
Nie wnoszą Państwo dodatkowych opłat. Zakup licencji programu upoważnia do korzystania z internetowych uaktualnień bez żadnych ograniczeń.

4 tygodniowy kurs edukacyjny. Biblioteka klipartów, zdjęć i diagramów. Podręczniki HACCP.
P:
Czy przy pomocy programu POLHACCP mogę samodzielnie wykonać "Podręcznik HACCP" ?
O:
W części edukacyjnej znajduje się 4 tygodniowy kurs, gdzie można się nauczyć wszystkich zagadnień związanych z HACCP, dołączone są przepisy polskie, unijne i orzeczenia sądów dotyczące tej problematyki. W części roboczej programu POLHACCP znajduje się zakres: "Budujemy własny podręcznik HACCP", gdzie - krok po kroku, korzystając z instrukcji - można utworzyć własny podręcznik HACCP. Dostępna jest biblioteka klipartów, zdjęć i elementów diagramów.

Ustawy dotyczące HACCP. Dyrektywy unijne.
P:
Czy można wydrukować wybrany przepis - kompletną ustawę lub dyrektywę ?
O:
Przepisy do odczytu opracowaliśmy w formie hipertekstu. Łatwo można nawigować między poszczególnymi tematami, bo są one połączone między sobą hiperłączami (tzw. linkami). Jest to innowacyjne rozwiązanie możliwości grupowania obowiązujących przepisów; dzięki takiemu podejściu można znaleźć podobne zagadnienia wśród przepisów polskich i unijnych. Ponadto, każdą ustawę, dyrektywę, rozporządzenie opracowaliśmy w formie Microsoft DOC, i dzięki temu można cały przepis natychmiast wydrukować.